KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11334198
nr 1133 4198
Etsning
signerad S Wright, kapplöpning mm: 14x29
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 18:42:42
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr
450 kr